DÜNYAYI KURTARAN KADINLARDA ARA

29.11.14

beden ekolojisi seminerleri başlıyorBlogumuzun reyting rekorları kıran romantik komedi dram aksiyon türlerinin hepsini barındıran pancar kırmızısı dizisi şimdilik sona erdi. Şimdi Didem'in ve doktoru Onur Aydınoğlu'nun deneyimlerini bizlerle yüzyüze de paylaşabilmek için hazırladıkları seminer dizisi başlıyor:
 

Sekiz yıl Kandida ile “yakın ilişki” kurduktan sonra kurtuluşumun hikâyesini paylaşma zamanı en sonunda geldi :). 4 yazı ile toparladığım yolculuğun ardından, bu yolculukta bana eşlik eden doktorum Onur Aydınoğlu ile birlikte bu konu üzerine yaptığımız tüm çalışmaları toparladık ve “Bütüncül Kandida Protokolü” yazdık. Şimdi de bu protokolü paylaşmak üzere ve elbette ki daha pek çok konuya da değinmek için bir seminerler dizisi başlattık. “Beden Ekolojisi” serisine siz de davetlisiniz! İlk raund 13 Aralık’ta :)
https://www.facebook.com/events/1549738178594919/?fref=ts


Bu blogda, yolculuğumun her anını paylaşmıştım. Eğer okumadıysanız, lütfen göz atın, özellikle son yazıyı göz ardı etmeyin derim.  


03.02.2014 Kandida’nın Didem’le İmtihanı:29.04.2014 Didem’in Kandida Macerası – 2. Bölüm20.06.2014 Kandida’nın Dönüşü:4.11.2014 Kandida: Bir Yok Oluş HikâyesiUYARI: YAZDIKLARIMIN HEPSİ BENİM DENEYİMİMDİR VE ETKİLERİNİN SİZDE DE AYNI OLACAĞININ GARANTİSİ YOKTUR. TIBBİ BİR EĞİTİMİM YOKTUR, DOKTOR YA DA DANIŞMAN DEĞİLİM. LÜTFEN BURADA YAZILANLARI BİR REÇETE GİBİ ALIP UYGULAMAYIN. BU YOLCULUKTA PEK ÇOK HATA YAPTIM, HER HANGİ BİR DENEYİMİMİ UYGULAMADAN ÖNCE SON YAZIMI (http://dunyayikurtarankadinlar.blogspot.com.tr/2014/11/kandida-3-bir-yok-olus-hikayesi.html) MUTLAKA OKUYUN. DENEYİMLERİMİ KENDİNİZE YAKIN BULUYORSANIZ BENİMLE İLETİŞİME GEÇİN: didemcivici@hotmail.com
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar